YILIN SON KİTAP FUARI ESKİŞEHİR’DE AÇILIYOR

Yılın son TÜYAP kitap fuarı 10 Aralık’ta Eskişehir’de açılmak üzere gün sayıyor.

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ve Eskişehir Ticaret Odası işbirliği, Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Eskişehir 2. Kitap Fuarı, 10-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası – TÜYAP Fuar Merkezi‘nde gerçekleştirilecektir.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan, 120 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla hazırlanan Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 50 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacaktır. Altı gün boyunca düzenlenen imza günleri ve etkinliklerde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşacaktır.

Aralarında Zeynep Oral, Ahmet Telli, Hasan Ali Toptaş, Enver Aysever, Aret Vartanyan, Haydar Ergülen, Ayşe Kulin, Selçuk Erdem, Ahmet Şimşirgil, Tuna Kiremitçi, Zeynep Sahra, Mustafa Hoş, Adnan Özyalçıner, Pelin Batu, Ali Lidar, Bahadır Yenişehirlioğlu’nun da bulunduğu pek çok değerli yazar ve şairin katılımıyla düzenlenecek Eskişehir Kitap Fuarı ile 2019 yılını kitapla uğurlamış olacağız.


Fuar Ziyaret Saatleri

Girişin ücretsiz olduğu Eskişehir Kitap Fuarı, her gün 10.00-19.30 saatleri arasında, kapanış günü olan 15 Aralık tarihinde ise 19.00’a kadar ziyaret edilebilir.


Eskişehir Kitap Fuarı’nı Takip Edin

Fuar hakkında en güncel haberlere, ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.tuyapeskisehirkitapfuari.com sitesinden ulaşabilir; facebook/tuyapkitapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Fuar yaklaştığında açıklanacak ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine web sitemizin Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Top