”Doğa ile iç içe yaşarken, şehrin içinde ve doğadan çok uzak bir hayatın içine düştük.”

”Toprak” dosya konulu 16. sayımızdan TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Deniz Ataç ile gerçekleştirdiğimiz röportaj. Porsuk: Merhaba Deniz Hanım, bizimle röportaj yapmayı kabul ettiğiniz “”Doğa ile iç içe yaşarken, şehrin içinde ve doğadan çok uzak bir hayatın içine düştük.””

Sen Üç Milyar Yedi Yüz Elli Milyon

Yıllarını haberciliğe adamış, yeri geldiğinde boynunda fotoğraf makinası koşar adım haber peşinde, yeri geldiğinde kamera karşısında yaratıcı kişiliği ile boks ringlerinde öğrendiği salvolarla bu zorlu sektörde tüm engelleri aşmayı başarmış başarılı gazeteci, Türk televizyonlarının Yalçın Abi’si ile sizler için keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Ben Sadettin TEKSOY!

“Ben Sadettin Teksoy” söylemiyle akıllarda yer eden, 80-90 jenerasyonunda büyük hayran kitlesine sahip olan Sadettin Teksoy, her dönem adından söz ettirmeyi başarmıştır. Ele aldığı konuların şaşırtıcılığı ve cesaretiyle her zaman bir idol olmuştur. Türk Televizyon tarihinde oluşturduğu ilginç figürleriyle özgün bir kimliğe sahip olan Sadettin Teksoy ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajımızı sizlere sunuyoruz.

Top