TURNAYI GÖZÜNDEN VURMAK

Çoğu kişinin her hafta düşündüğü şey nedir? ‘’Bu hafta loto bana çıksa neler yapardım neler…’’ diye düşünmek tabi ki de. ‘’Şöyle son model bir araba alır gezerdim, İki tane ev alır birisini kiraya verirdim, dünya turuna çıkardım, bir iş kurardım sermayemi ikiye üçe katlardım ve ya ömür boyu çalışmaya ihtiyacım olmazdı o para bütün sülaleme yeterdi…’’ diye de düşünür insan loto çıkmayınca da. Ama loto kazanınca hayat gerçekten düşünüldüğü gibi güzel mi oluyor acaba?

27’LER KULÜBÜ

Onlar büyük kitleleri kendine hayran bırakıp henüz yirmi yedi yaşında aramızdan ayrılan parlayan yıldızlardı. Bu dünyaya yirmi yedi yaşında veda etmeleri adeta 27’yi lanetledi, adını çıkardı ve yirmi yedi yaşında bu dünyadan göçüp giden sanatçılara 27’ler Kulübü dendi. Son olarak Amy Winehouse da yirmi yedi yaşında göçerek 27’ler Kulübü’ne katıldı.

Kent Kültür Söyleşileri’in Konuğu Timur Soykan

Tepebaşı Belediyesi’nin Kent & Kültür Söyleşileri devam ediyor. Şair HaydarErgülen’in koordinatörlüğünde gerçekleşen söyleşilerin bu ayki konuğu GazeteciYazar Timur Soykan olacak. Tepebaşı Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen “Kent Kültür Söyleşileri’in Konuğu Timur Soykan”

Top