KENT & KÜLTÜR SÖYLEŞİLERİ SİNEM SAL İLE DEVAM EDİYOR

Tepebaşı Belediyesi’nin düzenlediği Kent & Kültür Söyleşileri, online olarak gerçekleşmeye devam ediyor. Söyleşinin bu ayki konuğu sevilen yazar ve şair Sinem Sal olacak.

Tepebaşı Belediyesi’nin beğeniyle takip edilen ve şehrin kültür geleneği haline gelen Kent & Kültür Söyleşileri, birbirinden önemli isimleri Eskişehirlilerle bir araya getirmeyi sürdürüyor.

Koronavirüs dolayısıyla online olarak gerçekleştirilen söyleşinin bu ayki konuğu sevilen yazar ve şair Sinem Sal olacak. Koordinatörlüğünü Haydar Ergülen’in yapacağı “Sinem Sal ile Mahalleden Romana” adlı söyleşi 11 Mart Perşembe günü saat 20.00’de gerçekleşecek.

Zoom platformu üzerinden düzenlenecek programa katılmak isteyenler, etkinliğin QR kodunu telefonlarına okutarak ya da ilgili linke tıklayarak söyleşiyi izleyebilecek. QR kodu ve program linkine “www.tepebasi.bel.tr/etkinlikler.asp” web adresinden ulaşılabilecek. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlik, Tepebaşı Belediyesi’nin, “tepebasibld” adlı Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacak.

Sinem Sal kimdir?

Lakuna, Anekta, Yine de Âmin, Geçtiğimiz Altı Ayda Çok Şey Oldu (şiir), Dank (öykü) Bizim Zamanımız (roman) kitaplarının yazarıdır.

2013-2015 yılları arasında BirGün Gazetesi’nde yazdı. Öyküleri hâlâ Ot Dergi ve KafkaOkur’da yayımlanmaktadır. Rağmen isimli sadece kadın+ yazar ve çizerlerden oluşan tematik bir kitap dizisi çıkarmaktadır.

Top